Produkte > KNOWLES SYFER > SFUMC1000223MX0
SFUMC1000223MX0
SFUMC1000223MX0 Knowles Syfer
SFUM-SFUMC.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial, Bushing
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm)
Thread Size: M5x0.8
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 0.022 µF
Current: 10 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFUMC1000223MX0 Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Bushing, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm), Thread Size: M5x0.8, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 0.022 µF, Current: 10 A.