SFV14D331K
SFV14D331K SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Energy: 115J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 357 V
Varistor Voltage (Min): 306 V
Varistor Voltage (Typ): 331.5 V
Maximum AC Volts: 210 V
Maximum DC Volts: 275 V
Capacitance @ Frequency: 610 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFV14D331K SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Energy: 115J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 357 V, Varistor Voltage (Min): 306 V, Varistor Voltage (Typ): 331.5 V, Maximum AC Volts: 210 V, Maximum DC Volts: 275 V, Capacitance @ Frequency: 610 pF @ 1 kHz.