SFV14D431K
SFV14D431K SETsafe | SETfuse
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Energy: 155J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 465 V
Varistor Voltage (Min): 399 V
Varistor Voltage (Typ): 432 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFV14D431K SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Energy: 155J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 465 V, Varistor Voltage (Min): 399 V, Varistor Voltage (Typ): 432 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz.