SFV25D241K
SFV25D241K SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 25mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 220J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 2.65 nF @ 1 kHz
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFV25D241K SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 25mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 220J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 2.65 nF @ 1 kHz.