SFV25D511K
SFV25D511K SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 25mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 20 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 420J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 415 V
Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFV25D511K SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 25mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 20 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 420J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 561 V, Varistor Voltage (Min): 459 V, Varistor Voltage (Typ): 510 V, Maximum AC Volts: 320 V, Maximum DC Volts: 415 V, Capacitance @ Frequency: 1250 pF @ 1 kHz.