SFV34S621K
SFV34S621K SETsafe | SETfuse
Packaging: Bulk
Package / Case: Square 34mm, Tabs
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 40 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1250J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 682 V
Varistor Voltage (Min): 558 V
Varistor Voltage (Typ): 620 V
Maximum AC Volts: 385 V
Maximum DC Volts: 505 V
Capacitance @ Frequency: 2200 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 360 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SFV34S621K SETsafe | SETfuse
Description: METAL OXIDE VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Square 34mm, Tabs, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 40 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1250J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 682 V, Varistor Voltage (Min): 558 V, Varistor Voltage (Typ): 620 V, Maximum AC Volts: 385 V, Maximum DC Volts: 505 V, Capacitance @ Frequency: 2200 pF @ 1 kHz.