Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > SGR433M920S001
SGR433M920S001
SGR433M920S001 NextGen Components
3372_SGR433M920S001.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 4 pad 32
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.028" (0.70mm)
Frequency Tolerance: ±100kHz
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 433.92 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SGR433M920S001 NextGen Components
Description: 433.92MHZ SAW RESONATOR 4 pad 32, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.028" (0.70mm), Frequency Tolerance: ±100kHz, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 433.92 MHz.