SGX-BLD1-24V
SGX-BLD1-24V Amphenol SGX Sensortech
DS-0529-SGX-BLD1_24V.pdf
Hersteller: Amphenol SGX Sensortech
Air Quality Sensors HYDROGEN LEAK DETECTION SENSOR
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SGX-BLD1-24V Amphenol SGX Sensortech
Description: SENSOR HYDROGEN CAN OUTPUT, Packaging: Bulk, Output: CAN, Type: Hydrogen (H2), Accuracy: ±0.4%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 9V ~ 36V, Current - Supply: 25mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SGX-BLD1-24V SGX-BLD1-24V Hersteller : Amphenol SGX Sensortech DS-0529-SGX-BLD1_24V.pdf Description: SENSOR HYDROGEN CAN OUTPUT
Packaging: Bulk
Output: CAN
Type: Hydrogen (H2)
Accuracy: ±0.4%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 9V ~ 36V
Current - Supply: 25mA