Produkte > SHIU LI TECHNOLOGY CO., LTD. > SH3000-320-320-0.35
SH3000-320-320-0.35
SH3000-320-320-0.35 Shiu Li Technology Co., Ltd.
SH150020003000.pdf
Hersteller: Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH INSULATED THERMAL PAD WITH
Packaging: Bag
Color: Green
Material: Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0138" (0.350mm)
Type: Conductive Insulator Pad
Outline: 320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SH3000-320-320-0.35 Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description: HIGH INSULATED THERMAL PAD WITH, Packaging: Bag, Color: Green, Material: Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0138" (0.350mm), Type: Conductive Insulator Pad, Outline: 320.00mm x 320.00mm, Thermal Conductivity: 2.0W/m-K, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.