Produkte > SEA > SHL-YDD-5630-60-NW-IP20
SHL-YDD-5630-60-NW-IP20
SHL-YDD-5630-60-NW-IP20 SEA
Hersteller: SEA
1000*12mm, 4000K (=NW), 60pcs/m smd5630, 35-40lm/pcs, 12VDC, 20W/m, IP20, светодиодная LED линейка на алюминиевой основе без корпуса (радиатора) (резистор 56 Ом) Група товару: Світлодіодні модулі, лінійки та лампи азіатського виробництва Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SHL-YDD-5630-60-NW-IP20 SEA