Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI51210-B12250-GMR
SI51210-B12250-GMR Skyworks Solutions Inc.
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 6TDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-WFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Frequency - Max: 170MHz
Type: Clock Generator
Input: Clock, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
Ratio - Input:Output: 1:2
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 6-TDFN (1.2x1.4)
PLL: Yes
Divider/Multiplier: Yes/No
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI51210-B12250-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 6TDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-WFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Frequency - Max: 170MHz, Type: Clock Generator, Input: Clock, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V, Ratio - Input:Output: 1:2, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 6-TDFN (1.2x1.4), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.