Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5335B-B11297-GMR
SI5335B-B11297-GMR
SI5335B-B11297-GMR Skyworks Solutions Inc.
Si5335.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 24QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL
Frequency - Max: 200MHz
Type: Clock Generator
Input: CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
Ratio - Input:Output: 1:4
Differential - Input:Output: Yes/Yes
Supplier Device Package: 24-QFN (4x4)
PLL: Yes with Bypass
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5335B-B11297-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 24QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL, Frequency - Max: 200MHz, Type: Clock Generator, Input: CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V, Ratio - Input:Output: 1:4, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 24-QFN (4x4), PLL: Yes with Bypass, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SI5335B-B11297-GMR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI5335B-B11297-GMR SI5335B-B11297-GMR Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. Si5335.pdf Clock Generators & Support Products 4-output, any frequency (< 200 MHz), any output, clock generator (xtal input)