Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5338B-B11987-GMR
SI5338B-B11987-GMR
SI5338B-B11987-GMR Skyworks Solutions Inc.
Si5338.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL
Frequency - Max: 350MHz
Input: CML, CMOS, HCSL, HSCT, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
Main Purpose: Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom
Ratio - Input:Output: 3:4
Differential - Input:Output: Yes/Yes
Supplier Device Package: 24-QFN (4x4)
PLL: Yes with Bypass
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5338B-B11987-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL, Frequency - Max: 350MHz, Input: CML, CMOS, HCSL, HSCT, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V, Main Purpose: Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom, Ratio - Input:Output: 3:4, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 24-QFN (4x4), PLL: Yes with Bypass, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SI5338B-B11987-GMR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI5338B-B11987-GMR Hersteller : Silicon Labs Si5338-1316604.pdf Clock Generators & Support Products I2C control, 4-output, any frequency (< 350 MHz), any output, clock generator