Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5341B-D13350-GMR
SI5341B-D13350-GMR
SI5341B-D13350-GMR Skyworks Solutions Inc.
Si5341-40-D-DataSheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 64QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Frequency - Max: 350MHz
Type: Clock Generator
Input: Clock, Crystal, LVCMOS
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Ratio - Input:Output: 4:10
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5341B-D13350-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 64QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Frequency - Max: 350MHz, Type: Clock Generator, Input: Clock, Crystal, LVCMOS, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V, Ratio - Input:Output: 4:10, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SI5341B-D13350-GMR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI5341B-D13350-GMR SI5341B-D13350-GMR Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. si5341_40_d_datasheet-2507452.pdf Clock Generators & Support Products Ultra low-jitter, 10-output, any-frequency (< 350 MHz), any output clock generator