Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5347B-D12345-GMR
SI5347B-D12345-GMR
SI5347B-D12345-GMR Skyworks Solutions Inc.
Si5347-46-D-DataSheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Frequency - Max: 350MHz
Type: Clock Multiplier, Jitter Attenuator
Input: Clock, Crystal, LVCMOS
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Ratio - Input:Output: 4:8
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5347B-D12345-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Frequency - Max: 350MHz, Type: Clock Multiplier, Jitter Attenuator, Input: Clock, Crystal, LVCMOS, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V, Ratio - Input:Output: 4:8, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SI5347B-D12345-GMR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SI5347B-D12345-GMR SI5347B-D12345-GMR Hersteller : Skyworks Solutions, Inc. si5347_46_d_datasheet-2507741.pdf Clock Synthesizer/Jitter Cleaner Low-jitter, quad DSPLL, 8-output, any frequency (< 350MHz), any output jitter attenuator