Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5351A-B12005-GTR
SI5351A-B12005-GTR
SI5351A-B12005-GTR Skyworks Solutions Inc.
Si5351-B.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 10MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL, LVCMOS
Frequency - Max: 200MHz
Type: Clock Generator, VCXO
Input: Clock, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output: 1:3
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 10-MSOP
PLL: Yes
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5351A-B12005-GTR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, LVCMOS, Frequency - Max: 200MHz, Type: Clock Generator, VCXO, Input: Clock, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:3, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 10-MSOP, PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.