Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > SI5391P-A11710-GMR
SI5391P-A11710-GMR
SI5391P-A11710-GMR Skyworks Solutions Inc.
si5391-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 64QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL
Frequency - Max: 25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 322.265625MHz, 625MHz, 644.53125MHz
Type: Clock Generator
Input: LVCMOS, Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V
Ratio - Input:Output: 4:12
Differential - Input:Output: Yes/Yes
Supplier Device Package: 64-QFN (9x9)
PLL: Yes
Divider/Multiplier: Yes/No
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI5391P-A11710-GMR Skyworks Solutions Inc.
Description: IC CLOCK GENERATOR 64QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Frequency - Max: 25MHz, 50MHz, 100MHz, 125MHz, 200MHz, 156.25MHz, 312.5MHz, 322.265625MHz, 625MHz, 644.53125MHz, Type: Clock Generator, Input: LVCMOS, Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V, Ratio - Input:Output: 4:12, Differential - Input:Output: Yes/Yes, Supplier Device Package: 64-QFN (9x9), PLL: Yes, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.