SI82A30BEC-IS
SI82A30BEC-IS Skyworks Solutions Inc.
Si82Ax_207xxxA-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 1-AMP 1-CHANNEL ISOLATED
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Current - Peak Output: 1A
Technology: Capacitive Coupling
Current - Output High, Low: 770mA, 760mA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 8.3ns, 8.6ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 55.8ns, 55.8ns
Pulse Width Distortion (Max): 10ns
Number of Channels: 1
Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SI82A30BEC-IS Skyworks Solutions Inc.
Description: 3.75 KV 1-AMP 1-CHANNEL ISOLATED, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Current - Peak Output: 1A, Technology: Capacitive Coupling, Current - Output High, Low: 770mA, 760mA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Approval Agency: CQC, CSA, UL, VDE, Supplier Device Package: 8-SOIC, Rise / Fall Time (Typ): 8.3ns, 8.6ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 200kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 55.8ns, 55.8ns, Pulse Width Distortion (Max): 10ns, Number of Channels: 1, Voltage - Output Supply: 5V ~ 30V.