Produkte > SITIME > SIT1532AC-J5-D14-32.768G
SIT1532AC-J5-D14-32.768G
SIT1532AC-J5-D14-32.768G SiTime
SiT1532
Hersteller: SiTime
Description: OSC MEMS 32.768KHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±75ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.3µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1532AC-J5-D14-32.768G SiTime
Description: OSC MEMS 32.768KHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: NanoDrive™, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±75ppm, Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.3µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84).