Produkte > SITIME > SIT1533AI-H4-D14-32.768D
SIT1533AI-H4-D14-32.768D
SIT1533AI-H4-D14-32.768D SiTime
SiT1533
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.4µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1533AI-H4-D14-32.768D SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: NanoDrive™, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.4µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2).