Produkte > SITIME > SIT1534AC-H5-AA3-32.768Q
SIT1534AC-H5-AA3-32.768Q
SIT1534AC-H5-AA3-32.768Q SiTime
SiT1534
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.768 KHZ NANODRIVE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: 75ppm
Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.3µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1534AC-H5-AA3-32.768Q SiTime
Description: MEMS OSC XO 32.768 KHZ NANODRIVE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: NanoDrive™, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: 75ppm, Voltage - Supply: 1.2V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.3µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.2).