Produkte > SITIME > SIT1552AI-JE-D14-32.768E
SIT1552AI-JE-D14-32.768E
SIT1552AI-JE-D14-32.768E SiTime
SiT1552
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ NANODRV
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: NanoDrive™
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 1.52µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1552AI-JE-D14-32.768E SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ NANODRV, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: NanoDrive™, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 1.5V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 1.52µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84).