Produkte > SITIME > SIT1566AI-JE-30E-32.768E
SIT1566AI-JE-30E-32.768E
SIT1566AI-JE-30E-32.768E SiTime
SiT1566_datasheet.pdf
Hersteller: SiTime
TCXO Oscillators
auf Bestellung 3539 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1566AI-JE-30E-32.768E SiTime
Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 5.3µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 32.768 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SIT1566AI-JE-30E-32.768E SIT1566AI-JE-30E-32.768E Hersteller : SiTime SiT1566 Description: MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 5.3µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
auf Bestellung 595 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Frequency Stability: ±5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 5.3µA
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz