Produkte > SITIME > SIT1569AI-J3-33E-0000.010000
SIT1569AI-J3-33E-0000.010000
SIT1569AI-J3-33E-0000.010000 SiTime
SiT1569
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 0.0100KHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.6µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 10 Hz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 21205 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1569AI-J3-33E-0000.010000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 0.0100KHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.6µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 10 Hz, Base Resonator: MEMS.