Produkte > SITIME > SIT1569AI-J3-33E-294.600000E
SIT1569AI-J3-33E-294.600000E
SIT1569AI-J3-33E-294.600000E SiTime
SiT1569
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 294.6000KHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10µA
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Frequency: 294.6 kHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1569AI-J3-33E-294.600000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 294.6000KHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10µA, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Frequency: 294.6 kHz, Base Resonator: MEMS.