Produkte > SITIME > SIT1579AC-J3-33E-0921.600000
SIT1579AC-J3-33E-0921.600000
SIT1579AC-J3-33E-0921.600000 SiTime
SiT1579
Hersteller: SiTime
Description: OSC 1508 50PPM 3.3V 0.9216MHZ
Packaging: Strip
Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 16µA
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 921.6 kHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84)
auf Bestellung 7851 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1579AC-J3-33E-0921.600000 SiTime
Description: OSC 1508 50PPM 3.3V 0.9216MHZ, Packaging: Strip, Package / Case: 4-UFBGA, CSPBGA, Size / Dimension: 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 16µA, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Frequency: 921.6 kHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-CSP (1.54x.84).