Produkte > SITIME > SIT1602AC-22-18S-72.000000E
SIT1602AC-22-18S-72.000000E
SIT1602AC-22-18S-72.000000E SiTime
SIME-S-A0003419280-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 3.9mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 72 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 257
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602AC-22-18S-72.000000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 72.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 3.9mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 72 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).