Produkte > SITIME > SIT1602BC-12-30N-65.000000
SIT1602BC-12-30N-65.000000
SIT1602BC-12-30N-65.000000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 65 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2)
auf Bestellung 5308 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BC-12-30N-65.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 65.0000MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 65 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-PQFN (2.5x2).