Produkte > SITIME > SIT1602BC-21-30E-25.000625
SIT1602BC-21-30E-25.000625
SIT1602BC-21-30E-25.000625 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25.000625 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 12118 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BC-21-30E-25.000625 SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25.000625 MHz, Base Resonator: MEMS.