Produkte > SITIME > SIT1602BC-32-18S-77.760000
SIT1602BC-32-18S-77.760000
SIT1602BC-32-18S-77.760000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 77.76 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 23038 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BC-32-18S-77.760000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 77.76 MHz, Base Resonator: MEMS.