Produkte > SITIME > SIT1602BC-71-33E-35.840000
SIT1602BC-71-33E-35.840000
SIT1602BC-71-33E-35.840000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 35.84 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 23389 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BC-71-33E-35.840000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 35.84 MHz, Base Resonator: MEMS.