Produkte > SITIME > SIT1602BC-82-25N-33.333330
SIT1602BC-82-25N-33.333330
SIT1602BC-82-25N-33.333330 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.2mA
Supplier Device Package: 4-PQFN (7x5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 33.33333 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 20936 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BC-82-25N-33.333330 SiTime
Description: MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.2mA, Supplier Device Package: 4-PQFN (7x5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 33.33333 MHz, Base Resonator: MEMS.