Produkte > SITIME > SIT1602BCF13-18E-25.000000
SIT1602BCF13-18E-25.000000
SIT1602BCF13-18E-25.000000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 480107 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BCF13-18E-25.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.