Produkte > SITIME > SIT1602BI-32-18E-75.000000T
SIT1602BI-32-18E-75.000000T
SIT1602BI-32-18E-75.000000T SiTime
SIME-S-A0003419280-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.0000MHZ H/LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.1mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 75 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 281
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BI-32-18E-75.000000T SiTime
Description: MEMS OSC XO 75.0000MHZ H/LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.1mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 75 MHz, Base Resonator: MEMS.