Produkte > SITIME > SIT1602BI-33-25S-50.000000
SIT1602BI-33-25S-50.000000
SIT1602BI-33-25S-50.000000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 28915 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BI-33-25S-50.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.