Produkte > SITIME > SIT1602BI-72-25N-20.000000
SIT1602BI-72-25N-20.000000
SIT1602BI-72-25N-20.000000 SiTime
SiT1602
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.2mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: 4-PQFN (2x1.6)
auf Bestellung 1520 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1602BI-72-25N-20.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.2mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 20 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: 4-PQFN (2x1.6).