Produkte > SITIME > SIT1618BE-73-33E-29.491200
SIT1618BE-73-33E-29.491200
SIT1618BE-73-33E-29.491200 SiTime
SiT1618
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS LV
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.7mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 29.4912 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 4160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT1618BE-73-33E-29.491200 SiTime
Description: MEMS OSC XO 29.4912MHZ LVCMOS LV, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.7mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 29.4912 MHz, Base Resonator: MEMS.