Produkte > SITIME > SIT2001BC-S3-25N-1.000000
SIT2001BC-S3-25N-1.000000
SIT2001BC-S3-25N-1.000000 SiTime
SiT2001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 1.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 4.2mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 1 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2001BC-S3-25N-1.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 1.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 4.2mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 1 MHz, Base Resonator: MEMS.