Produkte > SITIME > SIT2001BC-S3-33N-53.693182
SIT2001BC-S3-33N-53.693182
SIT2001BC-S3-33N-53.693182 SiTime
SiT2001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 53.693182MHZ H/LVCMO
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Supplier Device Package: SOT-23-5
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 53.693182 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 13172 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2001BC-S3-33N-53.693182 SiTime
Description: MEMS OSC XO 53.693182MHZ H/LVCMO, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Supplier Device Package: SOT-23-5, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 53.693182 MHz, Base Resonator: MEMS.