Produkte > SITIME > SIT2001BI-S2-33S-27.000000
SIT2001BI-S2-33S-27.000000
SIT2001BI-S2-33S-27.000000 SiTime
SiT2001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 15435 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2001BI-S2-33S-27.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 27 MHz, Base Resonator: MEMS.