Produkte > SITIME > SIT2001BI-S3-33E-48.000000E
SIT2001BI-S3-33E-48.000000E
SIT2001BI-S3-33E-48.000000E SiTime
SIME-S-A0003417752-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 3013 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 503
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2001BI-S3-33E-48.000000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 48.0000MHZ H/LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 48 MHz, Base Resonator: MEMS.