Produkte > SITIME > SIT2001BIBS3-18S-24.576000
SIT2001BIBS3-18S-24.576000
SIT2001BIBS3-18S-24.576000 SiTime
SiT2001
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.5760MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Supplier Device Package: SOT-23-5
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 10843 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2001BIBS3-18S-24.576000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 24.5760MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, LVCMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: MEMS.