Produkte > SITIME > SIT2018BE-S1-33N-14.700000
SIT2018BE-S1-33N-14.700000
SIT2018BE-S1-33N-14.700000 SiTime
SiT2018
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.7000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.7mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 14.7 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 1143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2018BE-S1-33N-14.700000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 14.7000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.7mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 14.7 MHz, Base Resonator: MEMS.