Produkte > SITIME > SIT2018BE-S3-18N-20.000000E
SIT2018BE-S3-18N-20.000000E
SIT2018BE-S3-18N-20.000000E SiTime
SIME-S-A0002303165-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: SOT-23-5
auf Bestellung 14000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2018BE-S3-18N-20.000000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: SOT-23-5.