Produkte > SITIME > SIT2020BM-S2-33E-100.000000
SIT2020BM-S2-33E-100.000000
SIT2020BM-S2-33E-100.000000 SiTime
SiT2020
Hersteller: SiTime
Description: OSC MEMS 100.0000MHZ SMD
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4.7mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
Supplier Device Package: SOT-23-5
auf Bestellung 531 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2020BM-S2-33E-100.000000 SiTime
Description: OSC MEMS 100.0000MHZ SMD, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4.7mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS, Supplier Device Package: SOT-23-5.