Produkte > SITIME > SIT2024BA-S2-33N-8.000000
SIT2024BA-S2-33N-8.000000
SIT2024BA-S2-33N-8.000000 SiTime
SiT2024
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 4.8mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Frequency: 8 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 8814 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2024BA-S2-33N-8.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 4.8mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Frequency: 8 MHz, Base Resonator: MEMS.