Produkte > SITIME > SIT2025BE-S3-33E-125.000000
SIT2025BE-S3-33E-125.000000
SIT2025BE-S3-33E-125.000000 SiTime
SiT2025
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS, LVTTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 7844 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT2025BE-S3-33E-125.000000 SiTime
Description: MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Size / Dimension: 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, LVTTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: MEMS.