Produkte > SITIME > SIT3342ACA1BH-33NM20.000000
SIT3342ACA1BH-33NM20.000000
SIT3342ACA1BH-33NM20.000000 SiTime
SiT3342
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 20.000000 MHZ LVPE
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 92mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±5ppm
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3342ACA1BH-33NM20.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 20.000000 MHZ LVPE, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 92mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±5ppm, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: MEMS.