Produkte > SITIME > SIT3372AC-1B2-33NB160.000000X
SIT3372AC-1B2-33NB160.000000X
SIT3372AC-1B2-33NB160.000000X SiTime
SiT3372_datasheet-1290973.pdf
Hersteller: SiTime
VCXO Oscillators -20 to 70C, 3225, 25ppm, 3.3V, 10MHz, NC, LVPECL, 250 pcs T&R 12/16 mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AC-1B2-33NB160.000000X SiTime