Produkte > SITIME > SIT3372AC-1B3-30NH140.000000
SIT3372AC-1B3-30NH140.000000
SIT3372AC-1B3-30NH140.000000 SiTime
SiT3372
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 92mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Absolute Pull Range (APR): ±145ppm
Frequency: 140 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details SIT3372AC-1B3-30NH140.000000 SiTime
Description: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 92mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Absolute Pull Range (APR): ±145ppm, Frequency: 140 MHz, Base Resonator: MEMS.